grafika komputerowa dtp

grafika komputerowa dtp Zamiast przesuwania kominek w celu utrzymania pozytywnego chi, znacznie prostsze rozwiązanie jest dodanie lustro nad kominkiem. Daje to w elemencie wody, która przyczynia się do tłumienia ognia, a równocześnie odżywia drewna.

Lustra stworzyć silną energię, a tym samym jak w ulu; Może to oczywiście mieć negatywne skutki, jak i pozytywne.korty-familygarden.pl/korty_tenisowe W sypialni, na przykład, obszar wykorzystywany do relaksujące, spokojne i snu, jest dokładnym przeciwieństwem do typu chi utworzonego z lustrami. Tym samym nie jest idealne, aby lusterko w sypialni, ale oczywiście ze względu na ich właściwości funkcjonalnych jest mniej lub bardziej niemożliwe. Zaleca się zatem, że lustra są objęte w nocy, aby pomóc zmniejszyć tę aktywność.

Istnieje również wiele robić, a nie gdy wisi lusterko:

salon kosmetyczny gocław

• Czy powiesić lustro w pobliżu Twojego przedpokoju, ponieważ od razu aktywuje element wody w przestrzeni i oznacza, że ??można podjąć pozytywną spojrzenie na siebie na drodze.

• Czy wiszą lustra w celu zwiększenia przestrzeni i światła np lustro na końcu długiego korytarza rysuje chi korytarzem i przez przestrzeń domu / pracy.

• Czy lustra wiszą w pokojach lub na ścianach, które są brakujących Bagua w celu wygenerowania równowagę i stworzyć „leczyć” np Południowa, Zachodnia i północno-zachodni pomieszczenia lub ściany.

• Należy stosować całe lusterko, które odzwierciedlają cały obraz. lusterka tak rozmieszczone, że nie odcięty połowę odbicia np twarz od reszty ciała, co stwarza złamaną obraz i negatywne chi.

• Czy wiszą lustra w celu zwiększenia dobre widoki jak ten przynosi pozytywne chi pomieszczeniu.

• Czy korzystać z lusterek, aby utworzyć stanowisko dowodzenia. W celu wygenerowania bogactwo lider powinien zawsze twarzą do drzwi. Jeśli nie jest to możliwe, należy umieścić lustro tak, że drzwi można zawsze widział.

Artykuł dzięki: