grafika komputerowa gimp

grafika komputerowa gimp

Rola lustra w Feng Shui

Z ich zdolność do absorbowania i odzwierciedla pozytywną i negatywną energię, lusterka mogą odgrywać istotną rolę przy rozpatrywaniu Feng Shui przestrzeni. Przynoszą poczucie orzeźwienia i spokój, jak również rysunek w korzystnej chi czy Feng Shui energii. Przy właściwym umieszczeniu mogą zmienić przepływ energii w pomieszczeniu i jako takie mogą „wyleczenia” przestrzeni.suszenie.com/start/osuszanie-wroclaw To dlatego lusterka są często określane jako „aspiryna” Feng Shui.

Starożytna chińska sztuka Feng Shui jest ponad 3000 lat i jest nauką o bilansowania energii w przestrzeni http://www.lek-med.pl/potrzeby-lekarzy/internetowa-rejestracja-pacjentow-5.html, aby promować zdrowie i szczęście i zmniejszyć negatywne i pecha. Chińczycy wierzą, że Ziemia jest żywa i tworzy energie, które można wykorzystać i ulepszone do stworzenia równowagi w przestrzeni, które zachęcają dobre samopoczucie.

Mówiąc najprościej, sztuką Feng Shui polega pozycjonowanie elementów w domu lub w obszarze roboczym, aby zwiększyć pozytywny bilans przepływu energii chi (). Bierze pod uwagę kształt elementu, koloru i położenia w przestrzeni, które odnoszą się do pięciu Feng Shui elementów ziemi, drewna, metalu lub pożaru wody. Razem stanowią one różne aspekty ludzkiego wellness, pokazanej w Feng Shui Bagua lub mapy:

grafika komputerowa gimp

* North – Woda – Niebieski Black – promuje karierę i drogę w życiu.

* North East – Ziemia – beżowy, jasnożółty, Sandy / Earthy Colours – promuje wzrost duchowy Uprawa samodzielne.

* Wschód – drewno – brązowy Zielony – sprzyja zdrowiu Rodzina.

* South East – Drewno – Brązowy Zielony – promuje pieniądze Obfitość.

grafika komputerowa gimp

* Południowa – Fire – czerwony, pomarańczowy, fioletowy, różowy, jasny żółty – promuje Fame Reputacja.

* South West – Ziemia – beżowy, jasnożółty, Sandy / Ziemny Kolory – promuje Miłość Małżeństwo.

* West – Metal – Biała Szary – promuje kreatywność Dzieci.

* North West – Metal – Biała Szary – promuje pomocni ludzie, błogosławieństwa i podróży.

Artykuł dzięki: