strony www o gotowaniu

strony www o gotowaniu

Top 3 Zasady Feng Shui Łóżko Lokalizacja i dlaczego nie pójść ich

Każda książka Feng Shui, jaki kiedykolwiek czytać, a nawet każdy blog Feng Shui w internecie o to chodzi, ma tę samą radę czasowo noszone na co optymalne rozmieszczenie jest do łóżka. Poprzez badania i doświadczenia z własnymi klientami, odkryłem, że to, co powiedziano jest „optimum” nie zawsze jest najlepsze dla naszych osobistych intencjach.co to jest operat szacunkowy gdańsk Oto top 3 Zasady umieszczania pościelowej i dlatego nie zawsze są odpowiednie dla każdego:

1- Łóżko nie powinno być przed oknem

Mój klient Gina chciał mieć silniejszy związek z jej partnerem. Ona żyła z nim przez 5 lat i nadal nie ma obrączkę jej serce życzenia. Kiedy przenieśliśmy jej łóżko do miejsca, które było w optymalnym ustawieniu, co zamierzała, po przodkach do przyszłości ćwiartce jej sypialni, stało się przed oknem. Było już w niszy, pięknie oprawione przez zabiegów okiennych i prawdziwie zaszczycony jej pragnienia relacji. Obaj partnerzy odczuwalne zmiany i są obecnie w drodze do głębszego zaangażowania. Więc nie pozwól okna w drogę ze swoich prawdziwych intencji, tylko upewnij się wyciągnąć zasłony w nocy.

strony www o gotowaniu

2- Stopa złoża nie powinien wskazywać w kierunku drzwi

Donna i Dale są para, która spotkała się z powodu Feng Shui. Ze względu na cechy architektoniczne ich sypialni, ich łóżko jest na ścianie przyszłości i twarze zestaw francuskie drzwi. Zdarza się również, aby być przed oknem! Łóżko było pierwotnie w Przodkowie Quadrant w pokoju Donny, a dwa dni po tym, jak przeniósł go poznała Dale. Są one teraz szczęśliwie żonaty i upewnij się wyciągnąć zasłony w nocy i zamknąć drzwi sypialni przed snem.

3- Łóżko powinno być w okolicy przeciwległe drzwi

Zasada ta może być nieco niejasne, a to może prowadzić do umieszczenia łóżko, które nie znajdują się w jednej linii z czego naprawdę pragniesz osiągnąć.
Artykuł dzięki: