strony www w notatniku

strony www w notatniku

Tworzenie Piękne zabytkowe ściany sztuki ze starym Zdjęcia

Jeśli masz pudełko lub szufladę starych fotografii w domu, masz również dostał zadatki unikalne kawałki rocznika sztuki na ścianie. Dlaczego nie trochę czasu, aby odkurzyć niektóre z tych wielkich starych fotografii, wykorzystując je do dekoracji ścian i dodać trochę charakteru do swoich pokoi?Osuszymy budynki w Warszawie. Można wybrać po prostu wyświetla kilka swoich starych fotografiach w ramy obrazów na ścianach. Albo pójść na bardzo twórczy i innowacyjny wygląd za pomocą kilku prostych i niedrogich technik. Tak czy owak, na pewno kochają wspaniały nowy wygląd te zdjęcia dadzą domu. Oto kilka pomysłów na dekorowanie z rocznika zdjęć, aby pomóc iskra swoje twórcze procesy.

Oversized Vintage Plakaty i reprodukcje

Chociaż wiele stare fotografie często są małe, to nie znaczy, że muszą być ograniczone do małych dzieł sztuki na ścianie. Jeśli jesteś na tyle szczęście, że wciąż mają negatywy za zdjęcia, można mieć powiększenia drukowane od nich. Jednakże, nawet jeśli masz tylko jeden mały druk, nadal można używać go jako podstawy do większego dzieła sztuki. Za pomocą skanera, można przekształcić fotografię do dużego pliku cyfrowego. Można wtedy plik wydrukowany na dużej fotografii lub plakatów drukarki stworzyć przyciągające wzrok rocznika plakatu lub drukować.

Vintage Photo Collage

Jeśli masz zbiór starych fotografii, które są szczególnie lubił, należy rozważyć przekształcenie ich w kolażu zdjęć. Chociaż istnieją ramy do obrazów przeznaczonych specjalnie do wyświetlania wielu zdjęć, można również użyć skanera, oprogramowanie do grafiki komputerowej i drukarki do tworzenia własnych niestandardowych kolażu zdjęć. Zacznij od zbierania starych zdjęć, które chcesz użyć. Następnie grać z ogólnego układu kolażu układając zdjęcia na siebie na różne sposoby.
Artykuł dzięki: