strony www w pythonie

strony www w pythonie Następnie upewnij się, że kierowca nie jest oznaczony wykrzyknikiem w Menedżerze urządzeń. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

1. Kliknij przycisk Start.

2. Rodzaj Menedżer urządzeń w polu wyszukiwania.

3. Znajdź go w wynikach wyszukiwania.

4. Rozwiń wszystkie urządzenia i upewnij się, że nie ma dowolne urządzenie oznaczone wykrzyknikiem. Jeżeli istnieje, odinstaluj go ponownie zainstalować zaktualizowaną wersję ze strony producenta.

Windows Registry Defrag

Rejestr systemu jest bazą danych zawierającą wszystkie informacje na temat komputera, systemu operacyjnego, oprogramowania, sprzętu, profilu użytkownika oraz ustawień użytkownika. To miejsce, w którym przechowywane są dane wrażliwe od używanego systemu operacyjnego.

Fragmentacja w rejestrze może spowodować zamrożenie systemu Windows 7. Defrag rejestru systemowego za pomocą oprogramowania defragmentacji rejestru.

Napędy Disk Defrag

Fragmentacja dysku twardego może spowodować Windows 7 do zamrożenia lub nie reagować prawidłowo. Jest to narzędzie o nazwie Defragmentator już zainstalowane w systemie operacyjnym, który defragmentuje dysk twardy, a tym samym poprawia wydajność systemu.

strony www w pythonie

1. Kliknij przycisk Start – Wszystkie programy – Akcesoria – NarzÄ™dzia systemowe – Defragmentator dysków.

2. Zaznacz wszystkie dyski defragmentacji.

3. Kliknij przycisk Defragmentuj dyski, aby rozpocząć ten proces.

Konfigurowanie systemu Windows Scenariusz Execution Level

Zmień ustawienia Edytora zasad grupy i skonfigurować poziom realizacji scenariusza Windows. Zostaje on naprawić Windows 7 czas reakcji.

1. Kliknij przycisk Start.

domelit.pl – okna gdynia

2. Wpisz polecenie gpedit.msc w polu wyszukiwania.

3. Naciśnij ENTER.

4. Zlokalizuj następujące elementy:

Zasady komputera lokalnego | Konfiguracja komputera | Szablony administracyjne | systemy | Rozwiązywanie problemów i diagnostyka | Wydajność rozruchu systemu Windows Diagnostyka

Artykuł dzięki: