grafika komputerowa blender

grafika komputerowa blender

Malowanie drewna litego w 5 prostych krokach

Jeśli drewnianej podłogi jest pokryte plamami i zadrapaniami wtedy można zdecydować się zamalować to raczej, że zgrać je w górę lub pokryć je z dywanu. Jeśli podłoga jest w idealnym stanie bardzo dokładnie, czy naprawdę chcesz malować nad nimi, bo jeśli zmienisz zdanie, będzie to wymagało dużo ciężkiej pracy, aby je piaskiem.http://opakowania-wroclaw.pl/

5 kroków do Malowanie podłóg drewnianych

1 # Sand and Clean

Twoje podłogi muszą być dobrze szlifowane, aby usunąć poprzednie warstwy lakieru lub uretanu. Należy również podać podłogach dobre, czyste, aby usunąć brud, kurz, włosy itp jak nie chcesz to przedostawaniu się do farby.

2 # Naprawa podłogi

Aby twoje podłogi wyglądają najlepiej wypełnić żadnej szczeliny między płytami wypełnić jakichkolwiek otworów z wypełniaczem drewna, a także upewnić się, aby usunąć paznokcie, które mogą być przyklejania się.

3 # Gruntowanie Sealer

Za pomocą wałka lub pędzla, aby zastosować podkład do drewna. Jeśli malowania podłóg ciemny kolor, możesz użyć zabarwionej podkładu.

4 # Farba Wood

Musisz upewnić się, że grunt jest całkowicie suche zanim nawet myśleć o stosowaniu jakichkolwiek warstw farby na bazie oleju. Potrzebny będzie również pozwolić każdej warstwy farby wyschnięcia przed nałożeniem kolejnej warstwy.

5 # poliuretanowa

Teraz, gdy już zastosowano dwie warstwy farby to wtedy trzeba zastosować co najmniej trzy warstwy poliuretanu, aby upewnić siÄ™, że deski aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. utrzymywać w dobrym stanie.

Już w 17 wieku zainstalowana klasy Górne dekoracyjne parkiety jednak to było bardzo drogie dla większości ludzi, więc malowanie podłogi stał się następną dobrą rzeczą. Podczas malowania podłogi nie trzeba ograniczać się do tylko jednego koloru. Można zajrzeć do projektów takich jak kwadraty lub użyć szablonu, aby utworzyć ramkę ozdobną.

George Kerr jest zapalonym ogród i majsterkowicza, który pisze na stronie Finer żywym, który dalszego czytania na drewniane podłogi plus inne rodzaje podłóg, takich jak naturalne podłogi korkowej

Artykuł dzięki: