Strony internetowe

Rewolucyjne słuchawki bez wkładania do uszu

Czy to możliwe, aby wymyślono taki projekt słuchawek, aby nie angażowały one praktycznie w ogóle ucha ludzkiego? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK! Jak najbardziej jest to dobry wariant w przypadku osób, które z jednej strony lubią nowinki technologiczne, ale z drugiej strony, które uważają, że standardowe modele słuchawek są po prostu zbyt przestarzałe, bądź najzwyczajniej na świecie okazują się mało komfortowe w codziennym wykorzystaniu. Niektórzy obawiają się także o to, czy nie pogorszy się jakość słyszenia, kiedy będziemy notorycznie nadwyrężać słuch, zastosowując do tego zwykłe słuchawki. Nie ma co ukrywać, że wówczas na czoło wysuwają się bez dwóch zdań nowatorskie na dziś rozwiązania techniczne jakie wiążą się z użytkowaniem słuchawek kostkowych.
Słuchawki kostkowe bazują zwłaszcza na tym, że nie angażują uszu, hurtownia odzieży dziecięcej bowiem nie są one wciskane wewnątrz małżowiny usznej, a nawet nie muszą być przykładane do ucha jak w przypadku słuchawek klasycznych zakładanych na głowę. W tym wypadku dźwięk i brzmienie muzyki wprowadzane jest do ucha środkowego poprzez wprawianie w charakterystyczne drgania kości czaszki. I taka jest właśnie podstawowa funkcja słuchawek.

Musimy wiedzieć, że nie tylko jest to metoda, jaką śmiało można uznać za rewolucyjną, ale także okazuje się ona chwalonym sposobem słuchania muzyki, nawet dość głośnej, przez ekspertów z dziedziny badania ludzkiego słuchu. Jest to sposób maksymalnie bezpieczny. Nie ma obaw o zdrowie, a ponadto pierwsze wrażenia ze słuchania muzyki w ten sposób są naprawdę niepowtarzalne i niemożliwe do opisania bez spróbowania.
Artykuł dzięki: